Home ShowBizzi Elgit Doda bën reagimin e papritur: Ma skualifikoni atë shokun sa te…

Elgit Doda bën reagimin e papritur: Ma skualifikoni atë shokun sa te…

637

Elgit Doda ka ironizuar produksionin e “Big Brother VIP” me një postim të bërë në InstaStory.

te fundit, big brother vip albania, bbv, romeo, elgit doda

Ditën e djeshme u bë një postim i papritur në Instagram, nga faqja zyrtare e BBV,

ku shihej Egla Ceno në një dhomë të bardhë, e izoluar nga pjesa tjetër e banorëve,

pak orë pasi u tha se është skualifikuar nga gara.

Për këtë, Egliti shkruan në InstaStory: “Ore ma skualifikoni nja 3 a 4 orë atë shokun tim sa të pi një kafe dhe futeni brenda prap. Ps: Meqë është edhe 1 Prill”.

te fundit, big brother vip albania, bbv, romeo, elgit doda