Home ShowBizzi “Elsa, Elsaaaa”, panik në ‘Ferma Vip’/ Çfarë ndodhi në 3 të natës?...

“Elsa, Elsaaaa”, panik në ‘Ferma Vip’/ Çfarë ndodhi në 3 të natës? Banorët vrapojnë të shqetësuar teksa thërrasin emrin e këngëtares: DEL VIDEO

602

Disa pamje shqetësuese po qarkullojnë në rrjetet sociale, ku banorët e “Ferma VIP”, shihen të shqetësuar teksa thërrasin emrin e këngëtares Elsa Lila.

Te Fundit, Ferma Vip, Elsa Lila, Banoret
Albano Bogdo dhe Robert Berisha në një video shihen duke shijuar një gotë verë në ballkon, ndërsa në një moment dëgjojnë fermerët e tjerë që thërrasin emrin e Elsës.

Ata ngrihen të shqetësuar dhe futen brenda, ndërsa kamerat kanë kapur momentin, ku të gjithë shihen duke vrapuar dhe futen brenda të shqetësuar.

Madje Xhesika Poli dëgjohet teksa thotë: “me qetësi me qetësi”.

Nuk duhet nëse kjo ka qenë ndonjë lojë e Agait, apo Elsa ka pasur ndonjë shqetësim shëndetësor, por në video duket qartë se të gjithë janë të shqetësuar.