Home tvshow Elsa zbulon tre “burrat e jetës” së saj: Njëri fle përballë e...

Elsa zbulon tre “burrat e jetës” së saj: Njëri fle përballë e tjetri ngjitur

336

Albano, Roberti dhe Floriani, janë tre dashuritë e Elsa Lilës.

Elsa zbulon tre “burrat e jetës” së saj: Njëri fle përballë e tjetri ngjitur

Kështu shprehet ajo me humor duke iu referuar ndarjes së roleve dhe ‘fabulës’ që muzikali “Mamma Mia” mbart.

“Tre dashuritë e jetës time janë Albano, i cili më fle edhe ngjitur, pastaj kam edhe burrin tjetër, Robertin që më fle përballë. Më tej, miku im Flori që është një xhentellmen i jashtëzakonshëm. Ka pasur shumë humor me tre burrat e mi gjatë provave”, tha ajo.

Ajo theksoi se e gjen veten në mesazhin e muzikalit dhe nënvizoi se në momentin që lexoi tekstin u përlot.

 

Fermerët sollën një version unik e të jashtëzakonshëm të “Mamma Mia”, duke dhuruar spektakël për të gjithë teleshikuesit. / Vizion Plus