Home Të Fundit ‘Elsaa, Elsaaa hape gojën…’ Panik në Ferma Vip, cfarë ndodhi me këngëtaren...

‘Elsaa, Elsaaa hape gojën…’ Panik në Ferma Vip, cfarë ndodhi me këngëtaren e njohur, të gjithë vrapojnë të shqetësuar

586

Disa pamje shqetesuese po qarkullojnë në rrjetet sociale,

'Elsaa, Elsaaa hape gojën...' Panik në Ferma Vip, cfarë ndodhi me këngëtaren e njohur, të gjithë vrapojnë të shqetësuar

ku banorët e “Ferma VIP”, shihen të shqetësuar teksa thërrasin emrin e këngëtares Elsa Lila.

Albano Bogdo dhe Robert Berisha në një video shihen duke shijuar një gotë verë në ballkon,

ndërsa në një moment dëgjojnë fermerët e tjerë që thërrasin emrin e Elsës.

Ata ngrihen të shqetësuar dhe futen brenda, ndërsa kamerat kanë kapur momentin,

ku të gjithë shihen duke vrapuar dhe futen brenda të shqetësuar.

Madje Xhesika Poli dëgjohet teksa thotë: “me qetësi me qetësi”.

Nuk duhet nëse kjo ka qenë ndonjë lojë e Agait, apo Elsa ka pasur ndonjë shqetësim shëndetësor,

por në video duket qartë se të gjithë janë të shqetësuar.

 

@mega_virale

Fermerët bërtasin emrin e Elsës, por këngëtarja shihet në një moment duke vrapuar për në shtëpi

♬ original sound – Mega News Albania