Home ShowBizzi “Emrin e vajzës e kemi vendosur do të jetë me shkronjën…”-Në muajin...

“Emrin e vajzës e kemi vendosur do të jetë me shkronjën…”-Në muajin e fundit të shtatzënisë, Kiara Tito: Kam shtuar 25 kilogram…

179

Moderatorja Kiara Tito ka treguar për muajin e fundit të shtatzanisë, ku së bashku me Luiz Ejllin presin të bëhen prindër për herë të parë.

Kiara Tito, Emri i vajzes

E ftuara në emisionin “Cherry on Top” me moderatoren Bora Zemani në Top Channel, ajo foli për planet familjare.

Sa i përket emrit, Kiara zbuloi se emri i bebes do të nisë me shkronjën “L”.

“E kemi zgjedhur emrin pas shumë muajsh kërkimesh e zgjodhëm emrit, shkronjën e parë ekskluzive “L”. Ishte kërkesë e Luizit, vendosja si të duash, por dua shkronjën “L”.

Ajo ka treguar edhe vështirësitë më të madhe që po përjeton.

Kiara Tito, Emri i vajzes

Kam shtuar 25 kilogram dhe vuaj shumë nga gjumi sepse sa zë një vend më duhet të lëviz.