Home ShowBizzi Erolldi publikon foto me Diolën nga Barcelona dhe i bën dedikimin romantik:...

Erolldi publikon foto me Diolën nga Barcelona dhe i bën dedikimin romantik: “Ëmbëlsira për…

220

Pak javë pasi bënë publike lidhjen e tyre, biznesmeni Erolld Belegu si dhe nutricionistja Diola Dosti, kanë filluar pushimet e tyre në Spanjë.

Diola dosti, biznesmeni, lidhja

Së fundmi, çifti vizituan qytetin e bukur të Barcelonës madje darkuan së bashku në një restorant të njohur.

Ishte Belegu ai i cili bëri një dedikim romantik për të dashurën e tij, përmes një postimi të tij në ‘InstaStory’.

 

“Dhe ëmbëlsira pas darkës”, shkroi biznesmeni në postimin e tij, me foton e partneres.

Lidhja e tyre bëri bujë në shtypin rozë, prej kur u bë publike rreth dy javë më parë.

 

Belegu, para pak ditësh pati njoftuar se ai u njoh me ish-konkurrenten e Big Brother VIP Albania në koncertin e Vesa Lumës. /Telegrafi/

Shiko foton:

Diola dosti, biznesmeni, lidhja