Home ShowBizzi Eshtë 42 vjeç por Amarda Toska ‘cmend’ ndjekesit me format trupore në...

Eshtë 42 vjeç por Amarda Toska ‘cmend’ ndjekesit me format trupore në bikine

22

Ish-moderatorja, tani biznesmene, Amarda Toska duket se nuk ka pasur probleme me kalimin e kohës.

Amarda Toska
Ajo ka shpenzuar disa ditë pushimesh të këndshme me familjen e saj.

Edhe pse është nënë e dy fëmijëve, Amarda vazhdon të mbajë një trup shumë të bukur me linja të përkryera.

Në një postim të fundit në Instastory, ajo shfaqet para pasqyrës në bikini dhe nuk ka fjalë për të përshkruar se sa e mahnitshme është pamja e saj.

Shiko foton:

Amarda Toska