Home Të Fundit ‘Eshtë djegur plotësisht…asnjë i mbijetuar’ Vd*kja e tmerrshme e qytetëtarëve dhe presidentit...

‘Eshtë djegur plotësisht…asnjë i mbijetuar’ Vd*kja e tmerrshme e qytetëtarëve dhe presidentit te Iranit, detaje te reja

111

Kanë dalë pamjet nga vendi ku humbi jetën tragjikisht presidenti i Iranit,

 

'Eshtë djegur plotësisht...asnjë i mbijetuar' Vd*kja e tmerrshme e qytetëtarëve dhe presidentit te Iranit, detaje te reja
Ebrahim Raisi, ministri i Jashtëm, Hossein Amir-Abdollahian dhe personat e tjerë në bord.

Pamjet me dron tregojnë rrënojat e helikopterit të Presidentit Raisi.

 

Në videon e publikuar nga Gjysmëhëna e Kuqe, shihet bishti i helikopterit pranë një pjese toke të djegur në një kodër.

Ekipet e shpëtimit deklaruan se nga aksidenti nuk ka pasur asnjë të mbijetuar.

“Helikopteri i Presidentit Raisi u dogj plotësisht në aksident… për fat të keq, të gjithë pasagjerët dyshohet se kanë vdekur”, tha zyrtari.

'Eshtë djegur plotësisht...asnjë i mbijetuar' Vd*kja e tmerrshme e qytetëtarëve dhe presidentit te Iranit, detaje te reja

'Eshtë djegur plotësisht...asnjë i mbijetuar' Vd*kja e tmerrshme e qytetëtarëve dhe presidentit te Iranit, detaje te reja