Home tvshow “Eshte martuar…”- Reagimi epik i Çiljetës kur pyet dy djemtë e saj...

“Eshte martuar…”- Reagimi epik i Çiljetës kur pyet dy djemtë e saj për BURRIN…

169

Çiljeta u surprizua mbrëmjen e djeshme

“Eshte martuar…”- Reagimi epik i Çiljetës kur pyet dy djemtë e saj për BURRIN...

 

kur në fermë hynë dy djemtë e saj Fernando dhe Beko.

Çiljeta ishte shunë e emocionuar dhe vrapoi tek djemtë e saj, ndërsa përqafimi i nënës me fëmijët e saj ka qenë shumë emocionues për publikun.

Ndërkohë ajo i pyet djemtë se si është Albani që ndryshe ajo i thotë Buçi, dhe teksa djemtë i kthejnë përgjigje, ajo u kthen përgjigje “si mo është martuar?”

Moment sa i emocionues por edhe aq epik ky mes këngëtares dhe dy djemve të saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)