Home tvshow “Është një moment shumë delikat…” Argjira flet për herë të parë për...

“Është një moment shumë delikat…” Argjira flet për herë të parë për ndarjen me Gracianon

87

Rikthimi i Gracianos në BBV mund të jetë bërë shkak për një krisje me partneren e tij, Argjira Spanca.

 

“Është një moment shumë delikat…” Argjira flet për herë të parë për ndarjen me Gracianon

Dhe pse u fol e përfol kudo, prej Argjirës nuk kishte asnjë reagim deri pak momente më herët. Në emisionin “E Diell” ajo është vendosur në ‘siklet’ nga një pyetje e Ledjona Xheladinajt, ku kjo e fundit e pyeti lidhur me Gracianon.

Argjira u shpreh se është një moment delikat dhe duhet të flitet sy më sy vetëm mes saj dhe Gracianos.

“Më dëgjo. Unë tani kam zgjedhur që të mos prononcohem përsa i përket kësaj teme, sepse kushdo që më njeh mua e di që jam shumë private. Marrëdhënien me Gracianon sigurisht që e kemi publike, kemi punuar bashkë, por mendoj që është një moment shumë delikat, që duhet ta flasim unë dhe ai sy më sy”, tha ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)