Home Të Fundit ‘Eshtë nusja e vogël ajo…’ DO BEFASOHENI NGA REAGIMI i gjyshërve të...

‘Eshtë nusja e vogël ajo…’ DO BEFASOHENI NGA REAGIMI i gjyshërve të Romeos kur takuan për herë të parë Heidin!

18

Romeo dhe Heidi po vijojnë me pushimet e tyre në jug të vendit.

 

'Eshtë nusja e vogël ajo...' DO BEFASOHENI NGA REAGIMI i gjyshërve të Romeos kur takuan për herë të parë Heidin!

Ata gjithashtu kanë vizituar dhe lagjen e vjetër të Romeos si dhe kanë shkuar për vizitë te gjyshërit e tij.

Finalisti i BBV3 ka ndarë një postim në Instastory teksa shfaqet gjyshja e tij dhe Heidi.

Ndërsa Romeo e pyet gjyshen e tij se si e do kafen të cilën do e përgatisë Heidi, ajo thotë:

“Do ta pi si do ta pi, se është e nuses së vogël. Sido të bëhet, e mirë do dalë.” – fjalë mjaft të ëmbla këto nga gjyshja e Romeos për Heidin,

ndonëse te kafja e mirë s’kishte shumë besim