Home ShowBizzi “Është syri im”, surprizohet Jul Deda! Vjen perseri helikopteri ne BBV dhe...

“Është syri im”, surprizohet Jul Deda! Vjen perseri helikopteri ne BBV dhe nuk do ta besoni se cfare dhurate i hodhi…

195

Aktori Jul Deda është surprizuar pasditen e sotme nga mbështetesit e tij me një helikopter që ka qëndruar për disa çaste sipër shtëpisë së Big Brother VIP në Top Channel.

te fundit, big brother vip albania, bbv, jul deda, Helikopteri, Buqeta
Ai dhe banorët e tjerë dolën menjëherë në oborr për të parë se për kë ishte surpriza ndërsa panë edhe momentin kur u hodh një buqetë ngjyrë blu për aktorin.

“Shiko, është syri im, faleminderit shumë, ju dua”- u shpreh Juli mes të tjerash.

te fundit, big brother vip albania, bbv, jul deda, Helikopteri, Buqeta

Ndërsa moderator Meriton Mjekiqi shkoi menjëherë të merrte buqetën e luleve që përfundoi në oborrin e shtëpisë.