Home ShowBizzi Fejohet krejt papritur Ish-banori i BBV qe beri shume ‘buje’/ Nuk do...

Fejohet krejt papritur Ish-banori i BBV qe beri shume ‘buje’/ Nuk do ta besoni se per ke behet fjale…

23

Këngëtari dhe prezantuesi që u bë pjesë e “BBVK”,

Fejohet krejt papritur Ish-banori i BBV qe beri shume 'buje'/ Nuk do ta besoni se per ke behet fjale...

Ard Gashi duket ti ketë dhënë fund beqarisë.

Aludohej për një lidhje mes tij dhe Shqipe Hysenaj, por në fakt Ardi veç paska qenë në lidhje.

Fejohet krejt papritur Ish-banori i BBV qe beri shume 'buje'/ Nuk do ta besoni se per ke behet fjale...

Shoqëria bëjnë me dije se në ditëlindjen e tij, ai ka ndryshuar status.

Urime!

Ndryshe Ardi eshte fejuar me nje vajze te ciles i ka bere publike vetem shkronjen e pare te emrit “F”/kosovarja

Shiko foton:

Fejohet krejt papritur Ish-banori i BBV qe beri shume 'buje'/ Nuk do ta besoni se per ke behet fjale...