Home ShowBizzi Fejohet Meri Shehu? Ish-banorja e BBV3 zbulon si qëndron e vërteta

Fejohet Meri Shehu? Ish-banorja e BBV3 zbulon si qëndron e vërteta

19

Astrologia dhe ish-banorja e “BBV”, Meri Shehu mesa duket ka nisur një lidhje të re dashurie.

Meri Shehu, Fejohet

Së fundmi ajo ishte e ftuar në emisionin “Top Arena”, ku ka nxitur aludimet se ajo mund të fejohet.

E teksa moderatori i komentoi fustanin që ajo kishte veshur me dekolte të hapur, Meri tha: “Po tani do bëja edhe unë një gol.”

“Më duket si ditë fejese sot”- u shpreh një ndër të ftuarit, ndërsa Meri vazhdoi: “Po ku i dihet, nata para është.”

 

Pjesë nga biseda:

Meri: E filloi me gol Kosta

Manushi: Meri të shoh me shumë dekolte sonte

Meri: Po tani do bëja edhe unë një gol

Kosta: Më duket si ditë fejese sot

Meri: Po ku i dihet, nata para është

Manushi: Një gjë është e sigurt, e ke një pretendent në panel. Është shumë serioz, ka vetëm një defekt, nuk ka flokë

Meri: Është qeros. Po me qerosët gjithmonë, s’ka

Manushi: Ledion Lako

Lako: Qenka top martesa këtu