Home Të Fundit Fejohet Meri Shehu me ‘Kapon’ e Portokallisë? Propozimi i Manushit i habit...

Fejohet Meri Shehu me ‘Kapon’ e Portokallisë? Propozimi i Manushit i habit të gjithë, ja cfarë ndodhi

27

Emisioni “Top Arena”, ka nisur mbrëmjen e djeshme me të qeshura në studio. Madje në një moment u aludua se Meri Shehu do të fejohet.

 

Fejohet Meri Shehu me 'Kapon' e Portokallisë? Propozimi i Manushit i habit të gjithë, ja cfarë ndodhi

Gjithçka nisi kur Edi Manushi i komentoi veshjen duke i thënë “Meri të shoh me shumë dekolte sonte” dhe ish-banorja e “Big Brother VIP3” i kthehet:

“Po tani do bëja edhe unë një gol”, duke marrë shkas nga goli që Turqia bëri në ato momente ndaj Çekisë.

Pjesë nga biseda:

Meri: E filloi me gol Kosta

Manushi: Meri të shoh me shumë dekolte sonte

Meri: Po tani do bëja edhe unë një gol

Kosta: Më duket si ditë fejese sot

Meri: Po ku i dihet, nata para është

Manushi: Një gjë është e sigurt, e ke një pretendent në panel. Është shumë serioz, ka vetëm një defekt, nuk ka flokë

Meri: Është qeros. Po me qerosët gjithmonë, s’ka

Manushi: Ledion Lako

Lako: Qenka top martesa këtu