Home ShowBizzi Fermeri protagonist i “Ferma VIP” ‘detyrohet’ të lërë programin të hënën?! Ja...

Fermeri protagonist i “Ferma VIP” ‘detyrohet’ të lërë programin të hënën?! Ja cfare ndodhi…

294

Ditën e djeshme, Xhensila Myrtezaj trazoi rrjetin me një foto që ajo publikoi në rrjetin social, Instagram.

Te fundit, Ferma Vip, Robert Berisha, Koncert

“13 Prill, Austria. Xhensila Myrtezaj & Robert Berisha”, ishte ky posteri i një koncerti që Xhensila shpërndau në InstaStory.

Mirëpo Robert Berisha është pjesë e Ferma VIP, dhe kaq ka mjaftuar që të ngrihen dyshime për largimin e tij nga reality show.

Te fundit, Ferma Vip, Robert Berisha, Koncert

Dyshimet i ka shtuar më shumë Roberti, i cili në një diskutim me Albanon është shprehur se nuk po e shtyn dot më qëndrimin në “Ferma VIP” pasi i mungon vajza e tij.

“Do e shtyj deri të hënën dhe do iki, më mungon goca”, thotë Roberti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)