Home ShowBizzi Festë surprizë për ditëlindjen e Meritonit në BBV dhe nuk do ta...

Festë surprizë për ditëlindjen e Meritonit në BBV dhe nuk do ta besoni se kush do te jene te ftuarit speciale sonte per te…

207

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik.

Festë surprizë për ditëlindjen e Meritonit në BBV dhe nuk do ta besoni se kush do te jene te ftuarit speciale sonte per te...

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër.

Meriton Mjekiqi feston sot ditëlindjen. Banori i “Big Brother VIP Albania 3” ka marrë urime të ngrohta nga banorët e tjerë finalistë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Por nga ana tjetër, urimi më i bukur ka ardhur nga jashtë shtëpisë, nga partnerja e tij, Ilnisa Agolli. Ajo ka postuar në InstaStory urimin e saj për Meritonin.

Mbrëmjen e sotme me rastin e ditëlindjes, Vëllai i madh ka organizuar një surprizë për Meritonin. Festës do t’i bashkohen edhe disa nga ish-banorët e këtij edicioni.