Home Të Fundit FITORJA E KA ‘TERBUAR’? Egla Ceno bënë DEKLARATEN E PAPRITUR në instagram...

FITORJA E KA ‘TERBUAR’? Egla Ceno bënë DEKLARATEN E PAPRITUR në instagram ‘ Nuk kam K-ra…’

19

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht,

 

FITORJA E KA 'TERBUAR'? Egla Ceno bënë DEKLARATEN E PAPRITUR në instagram ' Nuk kam K-ra…'
“Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top Channel.

Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje,

 

çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Edicionin e tretë të “Big Brother Vip” fituese u shpall Egla Ceno.

Ditën e djeshme, në media ka qarkulluar një foto ku aktorja shihet në ambientet e spitalit, duke marrë ndihmën mjeksore.

Përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit,

Egla ka zbuluar gjendjen e saj shëndetësore, duke u shprehur se është duke u rekuperuar nga rënia në studio. E një tjetër reagim ka ardhur prej saj në Instastory vetëm pak më parë duke iu drejtuar të gjithë atyre që shprehin pakënaqësi ndaj fitores së saj.

 

FITORJA E KA 'TERBUAR'? Egla Ceno bënë DEKLARATEN E PAPRITUR në instagram ' Nuk kam K-ra…'
Unë nuk kam K-ra, nuk kam ndjekës, nuk kam fansa, as followers! Numrat e mi në Instagram janë familja ime #teamEgla