Home tvshow FOTOT/ Nënë e dy fëmijëve, Xhensila Myrtezaj “çmend” fansat me format perfekte…...

FOTOT/ Nënë e dy fëmijëve, Xhensila Myrtezaj “çmend” fansat me format perfekte… FOTO+VIDEO

139

Këngëtarja e njohur shqipare, Xhensila Myrtezaj njihet për format e saj perfekte trupore.
FOTOT/ Nënë e dy fëmijëve, Xhensila Myrtezaj “çmend” fansat me format perfekte... FOTO+VIDEO

Ndonëse nënën e dy fëmijëve, format “bombastike” dhe pozat provokuese kanë çmendur fansat e saj në Instagram.

 

Xhensila kishte veshur një fund të shkurtër xhins dhe një “crop top” kombinuar me një palë çizme të gjata, duke vënë në pah trupi e palestruar.

Kujtojmë që tashmë Xhensila është një nënë beqare, sepse disa muaj më parë bashkëshorti i saj Bes Kallaku konfirmoi ndarjen me këngëtaren, duke treguar se dy fëmijët e tyre, Ajka dhe Amen jetojnë me ish-partneren e tij.FOTOT/ Nënë e dy fëmijëve, Xhensila Myrtezaj “çmend” fansat me format perfekte... FOTO+VIDEOFOTOT/ Nënë e dy fëmijëve, Xhensila Myrtezaj “çmend” fansat me format perfekte... FOTO+VIDEOFOTOT/ Nënë e dy fëmijëve, Xhensila Myrtezaj “çmend” fansat me format perfekte... FOTO+VIDEO

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)