Home Të Fundit ‘G0DET’ Krist Aliaj: Dua të bëj s*ks virtual, të dashurën e dua...

‘G0DET’ Krist Aliaj: Dua të bëj s*ks virtual, të dashurën e dua dixhitale dhe…

30

Ish-banori i BBV2 Krist Aliaj ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel ku ka folur edhe për jetën e tij private.

 

'G0DET' Krist Aliaj: Dua të bëj s*ks virtual, të dashurën e dua dixhitale dhe...

Gjatë intervistës Kristi tha se dëshiron të ketë një jetë seksuale virtuale.

Ai u shpreh se të kryente marrëdhënie virtualisht nuk kishte asnjë problem për të.

Kristi:Unë të dashurën time dua t’a kem dixhitale. Dua të bëj marrëdhënie seksuale, virtuale. Nuk po them që e preferoj por më duket ekstreme t’a sulmojmë kur në të njëjtën kohë sulmojmë atë fizike.

Bieta: Kënaqësinë më të madhe e merr në formë virtuale sesa po të jesh me partneren?

Kristi: Është çështje private pastaj

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)