Home ShowBizzi “Për ça të flas”/ Gazetari i njohur ‘thumbon’ keq Arbana Osmanin: Është...

“Për ça të flas”/ Gazetari i njohur ‘thumbon’ keq Arbana Osmanin: Është shtrigë të nxinte jetën… (Video)

222

Gazetari Eni Shehu ka qenë së fundmi i ftuar në “Natën me Aulonën”, ku ka rrëfyer më shumë detajet rreth jetës dhe punës së tij.

arbana osmani, eni shehu

Eni ka qenë kohë më parë pjesë e “Top Media” në programin “Select” prej të cilit u largua në vitin 2006.

Mirëpo, gazetari rrëfen se që prej asaj kohë marrëdhëniet më të vështira i ka pasur me moderatoren Arbana Osmani, të cilës iu referuar me termin “shtrigë“.

Gazetari tregoi se Arbana i “nxirë jetën” dhe gjithnjë moderatorja me kolegët është treguar politikisht korrekte, gjë që nuk i shkon aspak natyrës së Enit, sipas asaj që ai vetë tregon.

I pyetur nga Aulona, Eni gjithashtu ka rrëfyer se ende sot e kësaj dite nuk ka marrëdhënie të mira me Arbanën, ndërsa nuk e ka kursyer një ironi.

“Për ça t’i flas, për paninet?” – ironizoi gazetari duke nënqeshur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MCN TV (@mcntv.al)