Home tvshow GAZI “TRADHETON” JULIN! Gazi tregon se kush do t’a fitoj Bigbrother…

GAZI “TRADHETON” JULIN! Gazi tregon se kush do t’a fitoj Bigbrother…

127

I ftuar në “Big Brother Radio” ka qenë një prej konkurrentëve të “BBV3”,

GAZI "TRADHETON" JULIN! Gazi tregon se kush do t’a fitoj Bigbrother...

 

Gazmend Ujkashi i cili ka komentuar ngjarjet e fundit të ndodhura në shtëpi dhe lojën e konkurrentëve.

Ish-banori, Gazi, tregoi se pse, sipas tij, Roza dhe Rikja, të cilat janë eliminuar prej garës, s’do lidheshin kurrë në “BBV3”.

“Rike dhe Roza e kanë kaluar fazën e budallallëkut në dashuri. Nuk do lidheshin në Big Brother… Roza po të mbante lojën që kishte në fillim, nuk garantoj vetëm finale, por ishte pretendente për fitore…”

E ndërsa për fituesin e këtij edicioni ai shprehet:

“Meritoni ose Romeo dua ta fitojnë”.