Home Të Fundit Gjendja e saj shëndetësore nuk është dhe aq e mirë? HABIT Egla...

Gjendja e saj shëndetësore nuk është dhe aq e mirë? HABIT Egla Ceno, tregon cfarë i REKOMANDOI doktori ‘Mjeku më tha që…’

19

Fituesja e edicionit të tretë të Big Brother VIP, Egla Ceno është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale pas përfundimit të reality show-t.

 

Gjendja e saj shëndetësore nuk është dhe aq e mirë? HABIT Egla Ceno, tregon cfarë i REKOMANDOI doktori 'Mjeku më tha që...'

Madje së fundmi ka postuar njjë video ku qëndron buzë detit gjatë mbrëmjes. E teksa ndodhet aty, ajo është shprehur:

Tha doktori ik merr disa rreze hëne se rreze dielli, sa shumë.

Nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta të ndjekësve të saj, të cilët e kanë vlerësuar për humorin dhe përmbajtjen që ka në rrjetin e saj social Instagram.

Kujtojmë se së fundmi, ajo ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim virtual me ndjekësit në Instagram me rubrikën “Ask me a question”.

Egla ka shkruar në një postim në “Instastory”, “Përgjigje për 10 pyetjet më inteligjente”, ku nuk mund të mungonte një në lidhje me jetën e saj personale.

Kur do të martohesh?

Ja sa të bëhem 50 vjeç. Vazhdare…