Home Të Fundit Graciano ja PLAS NE SY ‘Famë more, dashurinë e gjete, tani duhet...

Graciano ja PLAS NE SY ‘Famë more, dashurinë e gjete, tani duhet të ikësh…’, ja per ke e ka banori kete DEKLARATE!

103

Mbrëmja e djeshme në shtëpinë e Big Brother Vip ka qenë e përfshirë në shumë debate.

 

Graciano ja PLAS NE SY 'Famë more, dashurinë e gjete, tani duhet të ikësh...', ja per ke e ka banori kete DEKLARATE!

Graciano Tagani, një prej banorëve të shtëpisë së BBV3 ka debatuar mbrëmjen e djeshme me tone të larta dhe me nervozizëm me një pjesë të pjestarëve të mbetur.

Një prej banoreve, Heidi Baci, e cila është në një lidhje brenda shtëpisë me rivalin e Gracianos,

 

Romeo Veshajn u përfshi në debat me Gracianon. Heidi duke biseduar ka thënë në diskutim e sipër që nuk e ka shumë problem finale edhe nëse shkon apo jo.

Graciano i është drejtuar banores me tone të larta duke i thënë se nëse ajo nuk dëshiron të rrijë në shtëpi të dalë dhe të luftojnë ata të cilët e duan vërtetë finalen.

Sipas Gracianos ajo ka marrë dashurinë, famën brenda shtëpisë kështu që tani të dali t’a shohi të dashurin nga ekrani. Fjalëve të Gracianos, Heidi i është përgjigjur me puthje nga larg dhe me të qeshura.

Banorja nuk u shqetësua nga ajo çfarë po i thoshte banori thjesht e dëgjoi dhe qeshi.

Graciano: “Ec, boll më Heidi Baci, dashurinë e ke gjetur, ke marrë famë je lart shumë, kështu që tani është momenti ec. Ec edhe shikoje Romeon nga shtëpia, mos qesh nga sikleti.”

Heidi: “ Për Zotin e madh më vjen për të qeshur.”

Graciano: “Lali jot bam bam bam, t’i nxjerr gjërat. S’ka më Heidi Baci, nuk të lë të jetosh më kështu “hahah” dhe “hihihi” boll më”.