Home tvshow HABIT FRANCESKA,E KAM LENE JASHTE ME…… FRANCESKA i nxjerr “BOJEN” BURRIT! VIDEO

HABIT FRANCESKA,E KAM LENE JASHTE ME…… FRANCESKA i nxjerr “BOJEN” BURRIT! VIDEO

186

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 kanë shpërthyer në

 

HABIT FRANCESKA,E KAM LENE JASHTE ME...... FRANCESKA i nxjerr "BOJEN" BURRIT! VIDEO

të qeshura pas mesnatës dhe shkak u bë një batutë e Françeska Muratit.

E pyetur nga Romeo Veshaj se a e ka merak jashtë bashkëshortin e saj, Ergysin, përgjigja e saj ishte epike

Pjesë nga biseda:

Romeo: Ke merak për Gysin jashtë?

Françeska: Që po çmendet pa mu? Patjetër.

Romeo: Ke merak apo jo?.

Françeska: Dua të jap një përgjigje, por dua të fik mikrofonin.

Juli: Mos e fik.

Françeska: Ka shoqen e vet më të mirë ‘Dorinën’.

Romeo: Sa budallaqe, çfarë ka thënë.