Home ShowBizzi Habit ish-banori i BBVA: “Sa fitoj në TikTok, s’jam paguar askund tjetër”

Habit ish-banori i BBVA: “Sa fitoj në TikTok, s’jam paguar askund tjetër”

27

Ish-banori i “Big Brother VIP Albania”, aktori Tan Brama ka qenë së fundmi i ftuar në një intervistë ku foli për jetën e tij private,

Tan Brahimi

eksperiencën e tij në reality show, raportin me ish-banorët dhe jo vetëm.

Brama foli edhe për rrjetin social TikTok, ku e shohim mjaft aktiv.

Ai tregoi se në jetën e tij nuk ka fituar kurrë aq para sa i merr nga kjo platformë.

Shiko videon: