Home tvshow Habit Megi Pojani: Kur Ledion Liço të pushon nga puna…

Habit Megi Pojani: Kur Ledion Liço të pushon nga puna…

650

Në prime e të martës, Ledion Liço me shaka është shprehur

Habit Megi Pojani: Kur Ledion Liço të pushon nga puna…

se sezonin e ardhshëm do të jetë ai që do të prezantojë programin

e dashurisë “Për’puthen” dhe ky koment erdhi pasi në studio u diskutua marrëdhënia e Heidit dhe Romeos.

“Unë vitin që vjen do prezantoj emisonin “Për’puthen”, ju e dini besoj”, është shprehur Ledioni në videon që është bërë virale në rrjetet sociale.

Moderatorja e “Për’puthen” Megi Pojani ka publikuar një prej memeve që qarkullon në rrjet dhe ka shkruar se Ledioni është shumë elegant edhe kur të heq nga puna.

“Elegant si gjithnjë Ledion Lico edhe në pushimet nga puna“, ka shkruar Megi në Instastory.Habit Megi Pojani: Kur Ledion Liço të pushon nga puna…