Home Të Fundit ‘HAHAHAHAH’/ Jetmiri tallet keq me Heidin dhe Romeon, ja si e arritën...

‘HAHAHAHAH’/ Jetmiri tallet keq me Heidin dhe Romeon, ja si e arritën finalen sipas tij (Video)

167

Jetmiri ka ironizuar së fundmi çiftin Heidi-Romeo, të cilëve shpesh iu

 

'HAHAHAHAH'/ Jetmiri tallet keq me Heidin dhe Romeon, ja si e arritën finalen sipas tij (Video)

është referuar si “lojtarët e produksionit”.

 

Ai ka publikuar një video në InstaStory, ku tregon se si Heidi dhe Romeo arritën në finale.

 

Heidi duke qeshur, ndërsa Romeo duke qarë— kështu e përkufizon Jetmiri lojën në “Big Brother VIP” të çiftit.

 

Ditën e djeshme ai gjithashtu bëri një reagim për deklaratën e bërë nga Ledion Liço, ku preku sërish edhe Romeon, Julin dhe Eglën.