Home tvshow HAJDE NUSE HAJDE… Heidit i ndodh një incident gjatë dasmës me Romeon

HAJDE NUSE HAJDE… Heidit i ndodh një incident gjatë dasmës me Romeon

897

Heidi Baci u martua sot me Romeo Veshajn në kuadër të lojës së Big Brother.

 

HAJDE NUSE HAJDE... Heidit i ndodh një incident gjatë dasmës me Romeon

Për çiftin produksioni kishte organizuar një dasmë me një

super atmosferë dhe gjithçka shkoi shumë mirë. Përveç një incidenti të vogël që i ndodhi Heidit!

Teksa po shkonte për në altar, Heidit i ra velloja dhe i ngeci fustani.

 

Ishte Juli ai që shkoi ta ndihmonte dhe më pas Heidi vazhdoi ecjen nëpër altar normalisht.