Home Të Fundit Heidi dhe Romeo ‘KONKUROJNE’ hapur Meritonin dhe Ilnisën me pushimet e tyre....

Heidi dhe Romeo ‘KONKUROJNE’ hapur Meritonin dhe Ilnisën me pushimet e tyre. Ja cfarë ndanë me ne cifti i shumëpërfolur

22

 

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci po vazhdojnë pushimet dhe kësaj radhe në Shqipëri.

 

Heidi dhe Romeo 'KONKUROJNE' hapur Meritonin dhe Ilnisën me pushimet e tyre. Ja cfarë ndanë me ne cifti i shumëpërfolur

Çifti, i krijuar në Big Brother VIP Albania 3, po shijojnë tejet shumë kohën me njëri-tjetrin.

Të paktën kështu kanë lënë të kuptohet përmes rrjeteve sociale, ku duket se shumicën e kohës e kalojnë së bashku.

 

Ata siç shihet ndodhen në jug dhe ka qenë modelja që ka ndarë një imazh krah Romeos.

“Atmosferë vere”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

 

Reagimet nga ndjekësit qenë të shumta duke qenë se akoma fliten pas mbarimit të BBVA 3.

Si për shumë nga çiftet e tjera, edhe dashuria e Heidit dhe Romeos për një pjesë të madhe nuk ishte e besueshme.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Baci (@heidibaci)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Baci (@heidibaci)