Home ShowBizzi Heidi thur plane me “vëllain” e saj për misionin e fshehtë, Françeska...

Heidi thur plane me “vëllain” e saj për misionin e fshehtë, Françeska i përgjon pas dere! A e zbuloi të vërtetën? Ja cfare ndodhi…

511

Heidi Baçi dhe Lidi, banori më i ri i “Big Brother VIP”, janë një mision sekret,

te fundit, big brother vip albania, bbv,heidi, vellai, franceska

Ku të dy duhet të hiqen si motër e vëlla më njëri-tjetrin, dhe të gjithë konkurrentët të mos dyshojnë në asgjë.

 

Teksa dyshja po bënin plane në lavanteri se si të bindin banorët, në një moment aty afër ka kaluar Françeska Murati, e cila i ka përgjuar pas dere Heidin dhe Lidin.

Duke u përpjekur që të dëgjojë bisedën e dyshes, modelja e ka ulur kokën poshtë derës duke përgjuar.

Mesa duket modelja ka dyshime për “lidhjen e tyre familjare” dhe ka nisur të zbulojë si qëndron e vërteta.