Home tvshow Heidi thur plane me “vëllain” e saj për misionin e fshehtë, Françeska...

Heidi thur plane me “vëllain” e saj për misionin e fshehtë, Françeska i përgjon pas dere! HABITET KUR ZBULON SE… (Video)

383

Heidi Baçi dhe Lidi, banori më i ri i “Big Brother VIP”,

Heidi thur plane me “vëllain” e saj për misionin e fshehtë, Françeska i përgjon pas dere! HABITET KUR ZBULON SE... (Video)

 

janë një mision sekret, Ku të dy duhet të hiqen si motër e vëlla më njëri-tjetrin, dhe të gjithë konkurrentët të mos dyshojnë në asgjë.

Teksa dyshja po bënin plane në lavanteri se si të bindin banorët, në një moment aty afër ka kaluar Françeska Murati, e cila i ka përgjuar pas dere Heidin dhe Lidin.

Duke u përpjekur që të dëgjojë bisedën e dyshes, modelja e ka ulur kokën poshtë derës duke përgjuar.

 

Mesa duket modelja ka dyshime për “lidhjen e tyre familjare” dhe ka nisur të zbulojë si qëndron e vërteta.