Home Të Fundit Hidh e prit me njëra tjetrën? Cfarë ndodhi, PLASIN kunjat mes Efit...

Hidh e prit me njëra tjetrën? Cfarë ndodhi, PLASIN kunjat mes Efit dhe Rikes! Ja cili është shkaku

84

Një postim i Efi Dhedhes sot ka tërhequr jo pak vëmendjen e rrjetit.

 

Hidh e prit me njëra tjetrën? Cfarë ndodhi, PLASIN kunjat mes Efit dhe Rikes! Ja cili është shkaku

Ish-banorja e BBV2 ka ndarë një editim të fansave të saj, ku shfaqet Efi si ‘imazh’

i versionit veror të pijes energjike “Red Bull”.

 

Hidh e prit me njëra tjetrën? Cfarë ndodhi, PLASIN kunjat mes Efit dhe Rikes! Ja cili është shkaku
Rrjeti është ndarë në dy pjesë, ku disa mendojnë se po ‘ironizon’ Riken për kontratën e saj me “Lori Caffè”,

e cila më herët i ishte premtuar Efit, ndërsa një pjesë mendojnë se po ‘ironizon’ Luizin,

i cili tashmë është imazhi i pijes energjike “Golden Eagle” dhe brand ambassador.

 

Hidh e prit me njëra tjetrën? Cfarë ndodhi, PLASIN kunjat mes Efit dhe Rikes! Ja cili është shkaku
Nga ana tjeter, Rike ka bërë një postim të papritur në Instastory,

me një foto nga prapaskenat e spotit ku shkruan “Zili Zili”, që duket si një përgjigje ndaj ish banores së BBV2.