Home Të Fundit Histori e patreguar më parë/ ‘Familja më dinte të vde*ur për disa...

Histori e patreguar më parë/ ‘Familja më dinte të vde*ur për disa orë…’ Ledjona TR0NDIT me rrefimin e saj

99

Ledjona Xheladinaj, gazetarja që ishte një prej protagonisteve në këtë edicion të tretë të Big Brother VIP,

 

Histori e patreguar më parë/ 'Familja më dinte të vde*ur për disa orë...' Ledjona TR0NDIT me rrefimin e saj
ishte e ftuar pasditen e sotme në “S`e luan topi” në Top Channel.

Ajo ka rrëfyer një histori të patreguar më parë për një ngjarje të ndodhur vite më parë, ku humbi jetën mikesha e saj.

Një aksident i ndodhur i mori jetën koleges së saj gazetare, por për shkak të disa informacioneve të gabuara, prindërit e Ledjonës kujtonin se viktimë ishte vajza e tyre.

“Ndodhi aksidenti ku Enkelejda ndërroi jetë, po ne kemi qenë nja 200 metra larg tyre. Ish-bashkëshorti im në atë kohë për shkak të një informacioni të pasaktë,

 

njoftoi familjen time se kisha ndërruar jetë, dhe për disa orë ata më dinin të vdekur,” tregoi Ledjona.