Home ShowBizzi Hysaj shfaqet në stërvitje pasi u “masakrua” në rrjet, ja si eshte...

Hysaj shfaqet në stërvitje pasi u “masakrua” në rrjet, ja si eshte gjendja e tij tani…

28

Elseid Hysaj ishte një nga më të kritikuarit për takimin kundër Italisë, në atë humbje në Dortmund me rezultatin 2-1.

Elseid Hysaj
Gjithsesi duket se mbrojtësi e ka lënë pas atë disfatë dhe është shfaqur në stërvitje me

Kombëtaren duke u bërë gati për takimin e radhës me Kroacinë, teksa shfaqej me një buzëqeshje në fytyrë.

Elseid Hysaj

Mbrojtësi i krahut të djathtë vendosi të mbyllte rrjetet e tij sociale pas takimit me Italinë dhe kritikave të shumta për atë humbje.

Elseid Hysaj