Home Të Fundit I dha dorën dhe iku!? Heidi LARGOHET nga Shqipëria, ja cfarë shkruan...

I dha dorën dhe iku!? Heidi LARGOHET nga Shqipëria, ja cfarë shkruan në lidhje me Romeon

18

Pas përfundimit të Big Brother VIP 3, Heidi Baci ka udhëtuar drejt Italisë,

 

I dha dorën dhe iku!? Heidi LARGOHET nga Shqipëria, ja cfarë shkruan në lidhje me Romeon
vendit ku ajo jeton dhe ka ndërtuar jetën.

“Pak nga Italia ime”, ka shkruar Heidi.

Nuk dihet nëse me të është edhe partneri i saj Romeo Veshaj apo jo.

Presim lajme nga çifti.