Home tvshow I DOLI VIDEOJA… Erjola Doci në një marrëdhënie me KENGETARIN e famshem?...

I DOLI VIDEOJA… Erjola Doci në një marrëdhënie me KENGETARIN e famshem? Moderatorja tregon pse nuk e…

145

E ftuar në “Mos i Bjer me Top”, nga Ronaldo Sharka

I DOLI VIDEOJA... Erjola Doci në një marrëdhënie me KENGETARIN e famshem? Moderatorja tregon pse nuk e...

 

ka qenë ish-konkurrentja e “BBV3” Erjola Doçi e cila u eliminua prej garës pak ditë më parë.

Rikujtojmë që gjatë kohës që Erjola ka qenë pjesë e shtëpisë, në rrjet u shpërnda një video e saj dhe reperit të njohur nga Kosova, Azet.

Në videon, dyshja shfaqej krah njëri-tjetrit dhe tepër të afërt. Por çfarë ka thënë Erjola teksa në studio i është shfaqur kjo video?

“Kjo është një video e imja në Snapchat dhe fatkeqsisht unë nuk e kam Snap-in. Nuk e di si më është vjedhur. Momentalisht kam vetëm Instagram-in dhe WhatsApp-in. Ky është shoku im. Kemi qenë miq. Nuk kam qenë në një lidhje me të dhe video-ja duket që është miqësore.”- është shprehur ajo.

Më pas ka ndërhyrë moderatori Ronaldo Sharka i cili shprehet “shumë miqësore” duke e vënë kështu në siklet Erjolën, teksa mimikat e saj siç duket e tradhëtuan teksa la të nënkuptohej se mes tyre ka patur ose vërtetë ka diçka.