Home Të Fundit I gjithë gj*ksi jashtë! Xhensila DHURON SPEKTAKEL në koncertin e saj, këngëtares...

I gjithë gj*ksi jashtë! Xhensila DHURON SPEKTAKEL në koncertin e saj, këngëtares i ZBULOHEN gjithë pjesa in… (Video)

205

Këngëtarja Xhensila Myrtezaji ka pësuar një tjetër incident në një nga koncertet e saj të fundit.

I gjithë gj*ksi jashtë! Xhensila DHURON SPEKTAKEL në koncertin e saj, këngëtares i ZBULOHEN gjithë pjesa in... (Video)

Teksa performonte para publikut, bluza e shkurtër i ka zbuluar të brendshmet.

 

Pavarësisht se Xhensila është munduar të mbulojë me shpejtësi, kjo nuk i ka shpëtuar aspak syrit të fansave të saj.

 

Kujtojmë se Xhensila ështe në kulmin e koncerteve gjatë karrierës së saj. Ndërkohë që është tashmë edhe një nënë e divorcuar, me dy fëmijë.

 

Siç tregon në rrjetet sociale, këngëtarja ka arritur të balancojë karrierën me jetën familjare duke mos i munguar prania e saj Ajkës dhe Amenit.