Home Të Fundit ‘I kam q* r*bt, o k**i…’ DEGRADON në Për’puthen, Buci nuk përmbahet...

‘I kam q* r*bt, o k**i…’ DEGRADON në Për’puthen, Buci nuk përmbahet shpërthen në të shara dhe ofendime (VIDEO)

1461

Buçi, konkurrent i formatit ‘Për’puthen’ është tërbuar nga kërcimi që Erika i ka bërë Muratit në emision.

'I kam q* r*bt, o k**i...' DEGRADON në Për'puthen, Buci nuk përmbahet shpërthen në të shara dhe ofendime (VIDEO)

Kjo pasi Buçi është shoqëruar disa herë me Erikën dhe siç duket ka krijuar një ‘simpati’ për të dhe ky gjest nuk i pëlqeu.

 

Fillimisht ai e ‘paralajmëroi’ që të mos e bënte atë kërcim duke bërë be djemtë e tij, mirëpo Erika as që ja hodhi sytë.

 

Aty konkurrenti është çmendur teksa ka nisur fyerjet ndaj saj:

“Për kokë të çunave po të them unë, o k***, i kam q* ro*t, për kokë të çunave thash,

 

kam bërë be çunat! Puthe iher për Buçin tat, unë bëra be fëmijët o plak. O vari*****. Më plasi mu mo…”, shprehet Buçi i revoltuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Per’puthen 💋 (@perputhen_tch)