Home tvshow I krahasuan me Luizin dhe Kiarën! / Reagon e ‘revoltuar’ Sara Gjordeni:...

I krahasuan me Luizin dhe Kiarën! / Reagon e ‘revoltuar’ Sara Gjordeni: “Ne jemi shume me…” (Foto)

235

Sara Gjordeni ka reaguar ashpër pak më parë në llogarinë e saj të Instagramit.

I krahasuan me Luizin dhe Kiarën! / Reagon e ‘revoltuar’ Sara Gjordeni: “Ne jemi shume me…” (Foto)

Ish banorja e “Big Brother VIP” bëri

disa postime si për të sqaruar njëherë e mirë aludimet në rrjet.

Sara foli për ex-at e saj, marrëdhënien e Bardhit me Jetmirin, historinë me të atin, por nuk la pa përmendur në rrjet as krahasimin që asaj dhe Bardhit i kanë bërë me Luizin dhe Kiarën.

Sa i përket kësaj teme, ish-banorja kërkon që të mos i krahasojnë më me çiftin se është krahasim palidhje dhe bajatë dhe se nuk ia ‘fishkëllejnë’ fare kësaj çështeje.I krahasuan me Luizin dhe Kiarën! / Reagon e ‘revoltuar’ Sara Gjordeni: “Ne jemi shume me…” (Foto)