Home Të Fundit I nxjerrë me emra, ja kush i ka kërkuar lekë borxh Egla...

I nxjerrë me emra, ja kush i ka kërkuar lekë borxh Egla Cenos pas fitores së cmimit të madh/ Aktorja ka dicka për të thënë dhe për Heidin

25

Fituesja e Big Brother Vip 3 e ftuar këtë mbrëmje në Top Arena ka folur për shumë detaje,

 

I nxjerrë me emra, ja kush i ka kërkuar lekë borxh Egla Cenos pas fitores së cmimit të madh/ Aktorja ka dicka për të thënë dhe për Heidin

 

pas përfundimit të kësaj eksperience.

Egla Ceno iu përgjigj pyetjeve “pikante” të Erjola Doçit.

Pjesë nga intervista:

Kush të zgjon në mëngjes?

Egla: Më kape të papërgatitur…. sahati, impenjimet, ose askush nëse skam angazhime

Cilit prej banorëve i ke numrin?

Egla: Jam dëgjuar me Françeskën, Lidin, Vini, Gazin…

Nëse do merrje Jul Dedën, çfarë do i thoje?

Egla: Si pse s’je bërë i gjallë? Se unë pata një incident dhe të gjithë e morën vesh, incident vërtetë serioz, dhe sinqerisht telefoni im ka qenë hapur…

A shkumohesh më në vaskë?

Egla: Në vaskë jo se nuk kam, akoma se kam marrë vaskën, por shkumohem me qetësi në një banjë që nuk hyn e del askush

Kush e fitoi Big Brother Vip se po flitet shumë?

Egla: Unë nuk kam dyshime se kush e fitoi. Ka vend për të gjithë në këtë botë. Kush ndihet fitues le të ndihet. Nuk më prek mua

Keni komunikuar me Heidin?

Egla: Me Heidin nuk jam dëgjuar

Të kanë kërkuar lekë borxh?

Egla: Po më kanë kërkuar, dhe u kam thënë le të vendosemi në radhë, e para unë se dua t’i marr ca lëkë borxh vetes, por kismet, se në shqiptarët kemi shumë vrima për të mbyllur.