Home tvshow I PENDUAR KEQ, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big...

I PENDUAR KEQ, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

149

Meriton Mjekiqi i ka kërkuar falje publike ish-banores së BBVA

I PENDUAR KEQ, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

 

Ca muaj më parë miqëisia e tyre pati krisje në shtëpi, pasi gjatë debatit modelja i është drejtuar moderatorit

 

duke i thënë “ti s’je burrë”, ndërsa ky ka hequr rripin e pantallonave para saj për t’i treguar “burrërinë”, duke bërë Riken të shpërthejë në lot.

Megjithëse para daljes së Rikes nga shtëpia Meritoni i ka kërkuar falje për çdo gjë të padrejtë që i ka bërë në kuadër të lojës, por duke u ndier sërish në faj, mbrëmjen e djeshme ai i ka kërkuar përsëri falje ish-banores për situatën e ndodhur mes tyre.

“Me Romeon kemi folur me njëri-tjetrin, i kam kërkuar falje. Rikes i kam kërkuar falje dhe të gjithëve që kam pasur probleme u kam kërkuar falje. Rikes i kërkoj sërish falje për situatën që ka ndodhur mes nesh”- tha Meritoni.