Home Të Fundit I propozoi LIVE NE EMISION? Drini Zeqo pyet publikisht ish banoren e...

I propozoi LIVE NE EMISION? Drini Zeqo pyet publikisht ish banoren e BBV ‘A ke ndjenja për mua…?’

19

Dea Vieri dhe Drini Zeqo, dy ish-banorë të “BBV3”, kanë qenë mbrëmjen e djeshme në “Top Arena”.

 

I propozoi LIVE NE EMISION? Drini Zeqo pyet publikisht ish banoren e BBV 'A ke ndjenja për mua...?'

Ata janë përfolur për një lidhje romantike, pasi vetë ata kanë postuar një foto pak kohë më parë në Instagram por asnjë prej tyre nuk e ka pranuar zyrtarisht.

Sakaq Drini e ka pyetur mbrëmjen e sotme Dean pse ajo e ka hequr foton që kishin së bashku në rrjete sociale madje e ka vënë paksa në siklet duke e pyetur nëse ajo ka ndenja për të.

Drini: Pse ne të dy nuk kemi asnjë foto në Instagram?

Dea: Ne e kishim një, por ti më kërkove që ta fshija.

Drini: Unë?

Dea: Nuk e priste që ta thoja, por nuk më mban më shpirti Drin.

Drini: Me kë ishe në Mykonos?

Dea: Isha vetëm.

Drini: Foto si i bëje kur ishe vetëm?

 

I propozoi LIVE NE EMISION? Drini Zeqo pyet publikisht ish banoren e BBV 'A ke ndjenja për mua...?'

Dea: Nuk kam bërë asnjë foto, s’kishte kush, po ti mos u bëj xheloz.

Drini: Mund ta thonë për mua shoqet e tua që ke të dashurin më të bukur?

Dea: Po patjetër, do thoshin sa i mirë, nuk jam aq xheloze.

Drini: Pra ti ke ndjenja për mua?

(Dea qesh)
Drini: E mora përgjigjen…

Çifti përfundojnë intervistën me një kërcim, ndërsa Dea i thotë: “Mua nuk më ke, por të paktën ke një pozicion të ri pune”.