Home Të Fundit I telefonova, por ai më…SHTANG Eva Alikaj, bënë deklaratën e papritur për...

I telefonova, por ai më…SHTANG Eva Alikaj, bënë deklaratën e papritur për Luizin dhe marrëdhënien që ka me të

23

Aktorja Eva Likaj, ish-banore e Big Brother VIP e ftuar në një program televiziv tha se nuk ka raport me asnjë nga ish-banorët.

 

I telefonova, por ai më...SHTANG Eva Alikaj, bënë deklaratën e papritur për Luizin dhe marrëdhënien që ka me të
Ajo tha se një herë telefonoi Luiz Ejllin, pasi një vajzë e vogël i kërkoi numrin e tij

Efi: Ke raport me ndonjë nga ish banorët?

 

Eva Alikaj: Me asnjë, me Fotininë pata pak, por jo, njëherë kam telefonuar Luiz Ejllin

më kërkonte një vajzë e vogël numrin e tij, po më tha ‘le të më telefonojë’.

Kujtojmë se Eva dhe Luizi patën përplasje gjatë rrugëtimit në Big Brother VIP 2.