Home Të Fundit ‘Ik p*rdhu, u bëre ti…’ PLAS debati në Big Brother Vip ‘Kujton...

‘Ik p*rdhu, u bëre ti…’ PLAS debati në Big Brother Vip ‘Kujton se do të të qëlloj…’

140

Edhe pse në ditët e para, Lidi, Romeo dhe Heidi u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin,

 

'Ik p*rdhu, u bëre ti...' PLAS debati në Big Brother Vip 'Kujton se do të të qëlloj…'

 

duket se raporti miqësor mes tyre nuk zgjati shumë.

 

Romeo e cilëson Lidin si të pabesë, pasi sipas tij, banori nuk ka vlerësuar ato që Romeo ka bërë për të.

 

Nga ana tjetër, Lidi mendon se Romeo po e sulmon pa të drejtë.

 

Romeo: Pranoje që më godite

Lidi: Në rrugën time për lojë, nuk llogaris asnjë, as Romeon asnjë, fare more. Nuk bie viktimë e një shpëtimi. Çfarë i kam bërë që preket ky? A i kam përmendur familjen, a i kam përmendur Heidin?

 

Çfarë i kam bërë more? I thashë Jetmirit nuk jam ndjerë mirë mbrëmë dhe u prek Romeo e më hodhi poshtë. Hë moj Heidi tani.

 

Romeo: Ti erdhe dhe më the ‘duhet të futem në lojë, më kupto sepse nuk kam kohë’. Për çfarë ma the këtë?

Lidi: Unë të thashë që jam ndjerë keq mes teje dhe Heidit sepse ju jeni çift.

Romeo: Më kthe përgjigjen e kësaj që të pyeta.

Lidi: Ik pirdhu, me zor paske pritur. Ke prekur fundin me mua. Kujton se do të të qëlloj…

Romeo: Po. Shumë seriozisht e kam.

Lidi: Qetësohu, ti nuk e di se çfarë të kam bërë