Home Të Fundit ‘Ik tako Ilnisën tek dhoma e rrëfimit…’ SKANDAL! Erjola JA PLAS Meritonit...

‘Ik tako Ilnisën tek dhoma e rrëfimit…’ SKANDAL! Erjola JA PLAS Meritonit dhe ZBULON hapur ‘pisëllëqet’ e BBV

168

Ky sezon i Big Brother VIP Albania padyshim mund të konsiderohet i paparashikueshëm.

 

'Ik tako Ilnisën tek dhoma e rrëfimit...' SKANDAL! Erjola JA PLAS Meritonit dhe ZBULON hapur 'pisëllëqet' e BBV

Konkurentët që kanë zgjedhur këtë edicion të jenë pjesë e këtij reality show,

 

kanë lënë gjurmë kryesisht përmes përplasjeve të tyre.

 

Duket se zënkat përgjithësisht ndodhin në orët e mbrëmjes, ndërsa sot paradite është Eriola ajo që ka befasuar.

Në një bisedë me Meritonin i drejtohet këtij të fundit duke i thënë që të shkojë të takojë Ilnisën në dhomë të rrëfimit.

 

Banorja që la shtëpinë javën e shkuar është e dashura e moderatorit dhe kjo deklaratë e Eriolës ka nxitur reagime në rrjet.

“Ej po tako, thuj Ilnisës… Hajt se i them unë në dhomë të rrëfimit”, thotë Eriola gjatë bisedës me Meritonin, ndoshta duke nxjerrë zbuluar produksionin e këtij formati televiziv.

 

Siç dihet, të gjithë banorët supozohen se janë të izoluar nga bota e jashtme. Por, me këtë deklaratë të Eriolës, tashmë gjithçka mbetet në dyshim…