Home ShowBizzi “Ik zhduku, mos më fol fare”/ Çfarë ndodhi në BBV? Heidi nxehet...

“Ik zhduku, mos më fol fare”/ Çfarë ndodhi në BBV? Heidi nxehet keq me… (Video)

351

Mëngjesi i sotëm përveç pozitivitetit që pati mes banorëve që u zgjuan duke kënduar e kërcyer pati edhe disa debate.

te fundit, big brother vip albania, bbv, heidi, liami
Mes tyre ishte dhe ai i Liamit e Heidit. Madje Heidi i kërkoi Liamit që mos t`i fliste fare.

Heidi: “Përdor më çfarë situate të duash se nuk më intereson fare, por kur arrin te ofendimi aty nuk ke më punë me mua, madje mos më fol hic”

 

Liami: “Ofendim tani janë gjërat që dalin dhe nga goja jote, mos i përmend njerëzve gjëra që i bën dhe vetë”

Heidi: “Çfarë kam bërë vetë, çfarë ofendimesh kam bërë?”

Liami: “Ik zhduku, mos më fol, ja pra këto janë”

Heidi: “Uuu mos, na kënaqe”

“Ti me veten tënde akoma nuk e ke kuptuar”

 

Liami: Heidi: “Ik aman, më ler se jam dhe me agjërim »