Home Të Fundit Iku në Itali dhe u nda nga Romeo/ Aktori u mbyll gojën...

Iku në Itali dhe u nda nga Romeo/ Aktori u mbyll gojën të gjithëve, tregon njëherë e mirë se CFARE NDODHI MES TIJ dhe Heidit

29

Ndonëse ata vet nuk kanë rrëfyer asgjë sa i përket marrëdhënies së tyre

 

Iku në Itali dhe u nda nga Romeo/ Aktori u mbyll gojën të gjithëve, tregon njëherë e mirë se CFARE NDODHI MES TIJ dhe Heidit

(përveç postimeve që tregojnë se janë bashkë dhe të lumtur), ikja e Heidit në Itali sërish ngriti dyshime për raportin e tyre.

Ndërsa mediat kanë aluduar lidhur me çiftin Romeo-Heidi, së fundmi Romeo ka postuar një video nga Gjermania,

ku do të jetë sot në skenë në koncertin “Dekada” të Elvana Gjatës.

Në video shihet Romeo, ndërsa në sfond dëgjohet e qeshura e Heidit dhe e Bardhit, i cili po ashtu do të jetë në skenë mbrëmjen e sotme.

Pra, qartazi çifti janë bashkë, të lumtur dhe nuk shkëputen nga njëri-tjetri asnjë moment.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XL MEDIA (@xl_mediaa)