Home Të Fundit Ilnisa Agolli RIKTHEHET SONTE NE BBV? Ja cfarë po flitet brenda shtëpisë,...

Ilnisa Agolli RIKTHEHET SONTE NE BBV? Ja cfarë po flitet brenda shtëpisë, mësoni se cfarë pritet të ndodh sonte

574

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik.

 

Ilnisa Agolli RIKTHEHET SONTE NE BBV? Ja cfarë po flitet brenda shtëpisë, mësoni se cfarë pritet të ndodh sonte

Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

 

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

 

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para

 

ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

 

Vetëm pak më parë teksa ka qenë duke biseduar në oborr me Rozën për Ilnisën dhe Merionin, Erjola shprehet se ka parë në ëndërr mbrëmë se Ilnisa do të rikthehtet në shtëpinë e “BBV3”

 

Më ka dal në ëndërr mua sikur do futet Ilnisa nesër

Ilnisa Agolli RIKTHEHET SONTE NE BBV? Ja cfarë po flitet brenda shtëpisë, mësoni se cfarë pritet të ndodh sonte