Home tvshow ILNISA deklarate te forte kunder HEIDIT: KJO TE Q…

ILNISA deklarate te forte kunder HEIDIT: KJO TE Q…

61

Ilnisa Agolli nuk ka qenë dje në studion e BBV

ILNISA deklarate te forte kunder HEIDIT: KJO TE Q...

 

për mbrëmjen e gjysmëfinales, ndërsa ka zgjur ta ndjekë spektaklin nga shtëpia e saj.

Ish-banorja nuk i kursyer edhe disa komente gjatë transmetimit dhe një ndër to, ka qenë dhe ai për Heidin.

“Kjo të vret natën e të qan ditën!” – shkruan Ilnisa për Heidin, tashmë finaliste të këtij edicioni të BBV.ILNISA deklarate te forte kunder HEIDIT: KJO TE Q...